A Matematikában Tehetséges Gyermekekért (MATEGYE) Alapítvány a 2024-2025-ös tanévben is megrendezte a kétfordulós Megyei Matematikaversenyt 3-12. évfolyamos tanulók részére.
A verseny célja: lehetőség biztosítása az iskolák tanulóinak, hogy összemérhessék matematikai tudásukat a velük egy vármegyében tanuló diákokkal. A versenyre közel 200 diák jelentkezett, iskolánkból 68 tanuló. Az első fordulót legjobban megíró 58 tanuló vehetett részt a 2. fordulón. A Hepp-iskolából 13 tanulónak sikerült továbbjutni.
A 2. forduló legeredményesebb 21 diákját hívták be az eredményhirdetésre. A díjazásra 2025. március 18-án került sor Füzesgyarmaton a Kossuth Lajos Általános Iskolában.
A díjazott tanulóink:
3. évfolyamon:
1. hely: Okányi – Gyenes Zalán felkészítő: Pankotai Magdolna
3. hely: Boda Bence felkészítő: Békési Katalin
5. évfolyamon:
4. hely: Rózsa Viktória felkészítő: Sántháné Tokaji Mária
8. évfolyamon:
1. hely: Zolnai Fruzsina Amira felkészítői: Szöllősiné Samu Erzsébet, Sántháné Tokaji Mária
További eredményeink:
6. évfolyamon:
4. hely: Debrczeni Orsolya
6. hely: Durkó Boglárka
felkészítői: Szöllősiné Samu Erzsébet, Sántháné Tokaji Mária
7. évfolyamon:
4. hely: Sajgó Dóra
5. hely: Öreg Hanga
5. hely: Takács Patrik
felkészítői: Szöllősiné Samu Erzsébet
Az eredményhirdetésen Sántháné Tokaji Mária a sikeres felkészítésért elismerést kapott.
Gratulálunk az elért eredményekhez a tanulóknak és felkészítőknek egyaránt!
Galéria:
https://www.bekesiiskola.edu.hu/2025-marcius/megyei-matematikaverseny-eredmenyek-2025#sigProId970157317b
Képek megtekintéséhez kattintson ide